ZAPISY NA ZAJECIA ONLINE:

 

STREFA KLIENTA

Honorujemy karty MULTISPORT oraz FITPROFIT

 

Cennik

Karnet Poranny OPEN

Karnet OPEN

10 treningów personalnych

Pierwsze wejście jest BEZPŁATNE!

 

Pełen cennik zobaczyć możesz TUTAJ.

Grafik

(kliknij aby powiększyć)

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
06:30
Spalanie
Maciek Stefanowicz
06:30
07:30
Trening funkcjonalny
Kuba Sołowiej
06:30
07:30
Spalanie
Maciek Stefanowicz
06:30
07:30
Trening funkcjonalny
Gosia W.
06:30
07:30
Cross trening
Marlena
06:30
07:30
07:00
07:30
Trening obwodowy
Maciek Stefanowicz
07:30
08:30
Początki
Kuba Sołowiej
07:30
08:30
Trening obwodowy
Maciek Stefanowicz
07:30
08:30
Początki
Gosia W.
07:30
08:30
Trening obwodowy
Marlena
07:30
08:30
08:00
08:30
Trening funkcjonalny
Maciek Stefanowicz
08:30
09:30
Trening obwodowy
Kuba Sołowiej
08:30
09:30
Trening funkcjonalny
Maciek Stefanowicz
08:30
09:30
Trening obwodowy
Gosia W.
08:30
09:30
Trening Tabata
Marlena
08:30
09:30
09:00
FitoStart
Maciek Stefanowicz
09:00
10:00
09:30
10:00
BootyCamp
Ula Czochańska
10:00
11:00
10:30
11:00
Cross trening
Marlena
11:00
12:00
11:30
16:30
Początki
Grzesiek Kozioł
16:30
17:30
17:00
Trening obwodowy
Kuba Sołowiej
17:00
18:00
Trening obwodowy
Kuba Sołowiej
17:00
18:00
17:30
Kettlebells
Grzesiek Kozioł
17:30
18:30

Cellulit Killer
18:00
19:00

Siła
Grzesiek Kozioł
18:30
19:30
18:00
BikiniFit
18:00
19:00

Siła
Grzesiek Kozioł
18:30
19:30
Cellulit Killer
18:00
19:00

Kettlebells
Grzesiek Kozioł
18:30
19:30
PowerCardio
18:00
19:00

Siła
Grzesiek Kozioł
18:30
19:30
18:30
BootyCamp
Ula Czochańska
18:30
19:30
19:00
19:30
Trening obwodowy
Grzesiek Kozioł
19:30
20:30

FitoStart
Maciek Stefanowicz
20:00
21:00

Trening funkcjonalny
Grzesiek Kozioł
20:30
21:30
Trening obwodowy
Grzesiek Kozioł
19:30
20:30
Trening obwodowy
Grzesiek Kozioł
19:30
20:30


Trening funkcjonalny
Grzesiek Kozioł
20:30
21:30
Trening obwodowy
Marlena
19:30
20:30


Cross trening
Marlena
20:30
21:30
Wzmacnianie
Maciek Stefanowicz
19:30
20:30
20:00
20:30
Cross trening
Marlena
20:30
21:30
21:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
09:00
FitoStart
Maciek Stefanowicz
09:00
10:00
09:30
18:00
BikiniFit
18:00
19:00
Cellulit Killer
18:00
19:00
PowerCardio
18:00
19:00
Cellulit Killer
18:00
19:00
18:30
20:00
FitoStart
Maciek Stefanowicz
20:00
21:00
20:30

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
06:30
Spalanie
Maciek Stefanowicz
06:30
07:30
Trening funkcjonalny
Kuba Sołowiej
06:30
07:30
Spalanie
Maciek Stefanowicz
06:30
07:30
Trening funkcjonalny
Gosia W.
06:30
07:30
Cross trening
Marlena
06:30
07:30
07:00
07:30
Trening obwodowy
Maciek Stefanowicz
07:30
08:30
Początki
Kuba Sołowiej
07:30
08:30
Trening obwodowy
Maciek Stefanowicz
07:30
08:30
Początki
Gosia W.
07:30
08:30
Trening obwodowy
Marlena
07:30
08:30
08:00
08:30
Trening funkcjonalny
Maciek Stefanowicz
08:30
09:30
Trening obwodowy
Kuba Sołowiej
08:30
09:30
Trening funkcjonalny
Maciek Stefanowicz
08:30
09:30
Trening obwodowy
Gosia W.
08:30
09:30
Trening Tabata
Marlena
08:30
09:30
09:00
FitoStart
Maciek Stefanowicz
09:00
10:00
09:30
10:00
BootyCamp
Ula Czochańska
10:00
11:00
10:30
11:00
Cross trening
Marlena
11:00
12:00
11:30
16:30
Początki
Grzesiek Kozioł
16:30
17:30
17:00
Trening obwodowy
Kuba Sołowiej
17:00
18:00
Trening obwodowy
Kuba Sołowiej
17:00
18:00
17:30
Kettlebells
Grzesiek Kozioł
17:30
18:30
18:00
18:30
Siła
Grzesiek Kozioł
18:30
19:30
Kettlebells
Grzesiek Kozioł
18:30
19:30
Siła
Grzesiek Kozioł
18:30
19:30
BootyCamp
Ula Czochańska
18:30
19:30
Siła
Grzesiek Kozioł
18:30
19:30
19:00
19:30
Trening obwodowy
Grzesiek Kozioł
19:30
20:30

FitoStart
Maciek Stefanowicz
20:00
21:00

Trening funkcjonalny
Grzesiek Kozioł
20:30
21:30
Trening obwodowy
Grzesiek Kozioł
19:30
20:30
Trening obwodowy
Grzesiek Kozioł
19:30
20:30
Trening obwodowy
Marlena
19:30
20:30
Wzmacnianie
Maciek Stefanowicz
19:30
20:30
20:00
20:30
Cross trening
Marlena
20:30
21:30
Trening funkcjonalny
Grzesiek Kozioł
20:30
21:30
Cross trening
Marlena
20:30
21:30
21:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

No zajęcia available!
Fitosfera
Fitosferaponiedziałek, Czerwiec 17th, 2019 at 11:46pm
Szanowni Klienci
W najbliższy czwartek 20.06 ( Boże Ciało ) klub będzie zamknięty.
W pozostałe dni pracujemy zgodnie z grafikiem zajęć!
Do zobaczenia ✌️💚
Fitosfera
Fitosferapiątek, Czerwiec 14th, 2019 at 10:20pm
Fitosfera
Fitosferaczwartek, Czerwiec 13th, 2019 at 1:28am
Drodzy Klubowicze tak wyglądają zastępstwa :
CZWARTEK 13.06
19:30 Trening Obwodowy Urszula Czochańska
20:30 Cross Maciej Stefanowicz
PIĄTEK 14.06
6:30 7:30 8:30 Maciej Wojewódko🥊
SOBOTA
11:00 Cross Maciej Stefanowicz
Zapraszamy ! Do zobaczenia💪